ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
02.07.2020

У Центральному районі обстежено об'єкти торгівлі щодо дотримання карантинних заходів: складено 2 адмінпротокола!

На виконання п. 2 протоколу № 12 від 24.06.2020 засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва, відділом з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області проведено рейд обстеження об'єктів торгівлі по вул. Спаській та у супермаркеті «Сільпо» за адресою: вул. Чкалова, 82 з питання дотримання ними карантинних вимог.
За результатами проведеного рейду, обстежено 12 об'єктів торгівлі, представником ГУ Держпродспожислужби складено 2 адміністративних протоколи за ст. 42 «Порушення санітарних норм» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Також, працівниками відділу з координації торгівлі та підприємництва у ході рейду обстеження суб’єктам господарювання на об'єктах торгівлі надано 2 попередження щодо необхідності дотримання Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10.

 

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у