ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
14.07.2020

Звіт громадського формування «Сокіл» за ІІ квартал 2020 року!

Протягом ІІ кварталу 2020 року працівниками відділу з координації торгівлі та підприємництва і комунального відділу адміністрації Центрального району за участю членів громадського формування «Сокіл» проведено 16 рейдів по ліквідації місць стихійної торгівлі та порушень правил благоустрою за ознаками ст. 152 КУпАП складено 69 протоколів, а також з співробітниками Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївський області перевірено дотримання вимог карантинних заходів власниками магазинів.
Щодо охорони громадського порядку 135 членів формування «Сокіл» прийняло участь у 98 заходах, а саме: забезпечено охорона громадського порядку при вшануванні воїнів загиблих у Другий світовій війни на цвинтарях та біля меморіалів (08.05.2020), 09 травня спільно з Нацгвардією та співробітниками поліції під час святкових заходів з нагоди 75-ої річниці Перемоги члени формування контролювали додержання карантинного режиму. Спільно з працівниками правоохоронних органів приймали участь у проведенні і оформленні 5 слідчих дій, 11 членів формування були задіяні як свідки та поняті.
18 травня 2020 року проведено тренінг з членами ГФ «Сокіл» з правил транспортування, носіння та застосування травматичної зброї згідно вимог діючого законодавства. Захід проводився в режимі он-лайн з використанням скайпу та мобільного зв’язку. На Великдень та поминальні дні 20 членів ГФ «Сокіл» разом з поліцією здійснювали охорону громадського порядку при 5 церквах та 3 кладовищах у Центральному районі. Порушень громадського порядку не допущено.
Протягом ІІ кварталу 2020 року проведено 65 бесід з населенням, на яких були присутні 79 чоловік.
Щодо роботи з під обліковим елементом проведено 4 бесіди. В основному забезпечено соціальний супровід, звільнених з місць позбавлення волі, на період їх адаптації у суспільстві.
Члени ГФ «Сокіл» прийняли участь у 12 рейдах спільно зі службою у справах дітей адміністрації Центрального району з питань попередження насильства в сім’ї.
У другому кварталі 2020 року 8 членів ГФ «Сокіл» прийняло участь у 5 засіданнях спостережної комісії адміністрації Центрального району
(в режимі відео конференції).
26 червня 2020 року в приміщенні опорного пункту з охорони громадського порядку за адресою: пр. Центральний,159/3 проведено навчання представників громадської організації «Ініціатива заради життя» та начальників опорних пунктів за тематикою «Вирішення конфліктів за допомого переговорів».
На виконання заходів програми «Сприяння діяльності правоохоронних органів на території міста Миколаєва на 2020-2022 роки» у червні 2020 року розпочато ремонт приміщення ГПОП за адресою:вул. Безіменна, 87/3.
Робота начальників громадських пунктів з охорони громадського порядку була б більш ефективною при стабільний роботі на кожному пункті дільничних офіцерів поліції.

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у