ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
16.07.2020

У Центральному районі проведено рейд обстеження об'єктів торгівлі з питання дотримання ними карантинних вимог: складено 6 адмінпротоколів, надано 3 попередження!

На виконання п. 2 протоколу № 12 від 24.06.2020 засідання комісії з питань ТЕБ і НС м. Миколаєва, 15 липня, відділом з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з ГУ Держпродспоживслужби у Миколаївській області, Центральним відділом поліції ГУ НП у Миколаївській області та ГФ «Сокіл» проведено рейд обстеження об'єктів торгівлі по Одеському шосе з питання дотримання ними карантинних вимог.
За результатами проведеного рейду, обстежено 6 об'єктів торгівлі, представниками ГУ Держпродспожислужби складено 6 адміністративних протоколи за ст. 42 «Порушення санітарних норм» Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Також, працівниками відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації району, надано 3 попередження щодо розміщення спеціальних конструкцій зовнішньої реклами (штендер) біля об’єкту торгівлі.

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у