ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
22.07.2020

У Центральному районі проведено рейд стосовно дотримання жителями Варварівки Правил благоустрою м. Миколаєва: складено 4 адмінпротоколів та надано 6 приписів!

У середу, 22 липня, спеціалістами сектору соціально-економічного розвитку мкр. Варварівка адміністрації Центрального району сумісно з представником громадського формування з охорони правопорядку "Сокіл" проведено рейдове обстеження вул. Очаківська, Поштова та Клубна, щодо дотримання жителями приватного сектору Правил благоустрою м. Миколаєва.
З метою інформування жителів мікрорайону про необхідність видалення карантинних рослин, які викликають алегію та загострення захворювань у людей, - роздано роз'яснювальні листівки.
Увага! Кожен рік існує проблема загострення стану здоров’я хворих на алергію у вегетаційний період алергенної рослини – амброзії полинолистної, який триває з середини червня до середини вересня. Профільними фахівцями адміністрації проводяться систематичні рейдові обстеження приватного сектору та підприємств, установ, організацій на дотримання санітарної чистоти та видалення карантинних рослин на прилеглих територіях.
В результаті обстеження складено 4 протоколи про адміністративні порушення та надано 6 приписів!

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у