ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
31.07.2020

Адміністрація Центрального району прийняла участь у вебінарі щодо новел виборчого законодавства від Асоціації міст України!

29 липня заступник голови адміністрації Центрального району та спеціалісти відділу ведення Державного реєстру виборців адміністрації Центрального району прийняли участь у вебінарі «Що треба знати про місцеві вибори 2020», який провела Асоціація міст України, присвячений новелам виборчого законодавства щодо чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року. Захід організовано в рамках проєкту ПУЛЬС, який реалізує АМУ за підтримки USAID.
Онлайн трансляція велася із зали засідань АМУ через сторінку Асоціації у Фейсбук. До перегляду долучилися 9,5 тис. користувачів мережі.
Протягом тижня Асоціація міст України збирала питання щодо місцевих виборів від органів місцевого самоврядування. АМУ підготувала календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року та інфографіку про новели виборчого законодавства.
Особливістю місцевих виборів в цьому році є накладання адміністративно-територіальної реформи на виборчий процес, що викликало певні ускладнення.

 
   

 

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

сторінці у