ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
20.08.2020

У Матвіївському будинку культури відбулося урочисте свято з нагоди відзначення 29-ї річниці Дня Незалежності України

Зі словами привітання до жителів мікрорайону звернувся голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.
- Дякувати Богу, ми маємо свою незалежну Україну! Не дивлячись на різні негаразди і страшні події, які випали на долю нашої країни – ми живемо! В українців з’явився голос громади, - почали говорити про те, чого хочуть люди! Українці мають власну чітку громадянську позицію. На теренах колишнього Радянського Союзу ми найбільш прогресивна держава, історичні етапи свого становлення ми пройшли набагато раніше ніж це відбувається, наприклад, у Республіці Білорусії, - говорить керівник адміністрації.
За його словами, у порівнянні з минулими десятиліттями, останніми роками в мікрорайоні було відремонтовано більше доріг приватного сектору ніж колись. І насамперед, - це заслуга громади!
- Вважаю, дуже символічно, що святкування розпочинається саме з Матвіївки, де відчувається справжній подих козацтва. Потяг до волі та свободи. Щось козацьке є і в архітектурі церкви, яка побудована в мікрорайоні. На щастя, розвиток Матвіївки помітний. І насамперед, - це ваша заслуга, громади! Вітаю кожного з наступаючим святом! Нехай над нашими родинами майорить рідний український стяг, а сім’ї повняться достатком та благополуччям! Бажаю усім міцного козацього здоров’я та сили волі! Слава Україні! - звернувся до матвіївців Олександр Береза.