ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
21.08.2020

З нагоди Дня Незалежності України Олександр Береза привітав та візначив грамотами колектив адміністрації Центрального району

Напередодні святкування Дня державного прапора та відзначення 29-ї річниці Дня незалежності України, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав колектив в ході урочистого зібрання.
- Сьогодні Україна трансформується. Ми спостерігаємо, як зміщується акцент на повноваження громади. Це додає більше відповідальності. Особисто для мене, завжди важливо дбати про високий імідж адміністрації. Адже в першу чергу, ми здійснюємо адміністративні функції на певній території. Усі знають, що щастя країни - це щастя кожного громадянина! Тому, вітаю вас з наступаючим днем Незалежності. Бажаю вашим родинам затишку, тепла, любові та миру! Вважаю, що нам пощастило жити в такій країні! - говорить Олександр Береза.
Крім того, за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов'зків та з нагоди відзначення Дня Незалежності України грамотами нагороджено кращих представників колективу.