ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
21.08.2020

У Центральному районі Миколаєва урочисто підняли Державний прапор України

У п’ятницю, 21 серпня, напередодні офіційного відзначення національного свята в Україні - Дня Державного Прапора, урочисте святкування розпочалося у мікрорайоні Варварівка Центрального району, де підняли синьо-жовтий стяг.
На заході були присутніми міський голова Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, педагогічні та учнівські колективи МЗОШ №60 та №61 та небайдужі жителі міста.
- Уже стало доброю традицією починати цей святковий день з підняття Державного Прапора України в Варварівці. На жаль, в умовах карантину ми не можемо відзначити свято повноцінно. Але я радий, що сьогодні зібралися старшокласники, які розуміють, що незалежність – це не те, що можна отримати як паперовий носій, адже це те, що потрібно виборювати щодня! Насправді, незалежність – це Ви, це ваша робота для того аби наша країна стала Незалежною у всіх проявах та сенсах: економічному, соціальному і головне в ментальному. Бо ми нащадки козацього роду. Бажаю вам успіху в творенні нашої незалежної держави, - звернувся до присутніх міський голова Олександр Сєнкевич.
Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза відзначив, що традиція шанувати державні та національні символи виховує справжніх патріотів нашої Батьківщини, які з честю та гордістю називають себе Українцями.
- Шановні варварівці! Сьогодні ми святкуємо День Державного прапора. Ми пишаємося тим, що кожного року ми усі разом – першими піднімаємо Державний Прапор! Я хочу усім побажати, щоб любов до Державного Прапора і повагу до Батьківщини, до її символів – ви пронесли крізь усе життя! Впевнений, що щороку ми підійматимемо Державний Прапор із гордістю та почуттям патріотизму, а наша національна єдність та взаємоповага зростатиме! – сказав Олександр Береза.
З нагоди великого державного свята, ученицям ЗОШ №60 Іванні Скарлат та Юлії Зіміній вручили найголовніший документ – паспорт громадянина України!