ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
04.09.2020

У Центральному районі проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі: складено 5 адмінпротоколів

3 вересня фахівцями відділу з координації торгівлі та підприємництва адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради сумісно з представниками ГФ «Сокіл» організовано та проведено рейд з питання ліквідації стихійної торгівлі за адресами: вул. 2 Екіпажна ріг вул. 3 Воєнної та вул. Садова ріг вул. Чкалова.
В ході проведення рейду, керуючись ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, п. 12.2.21 «Самовільне встановлення літніх майданчиків, відгороджень, постійної і тимчасової огорожі, риштування, палаток, спеціальних конструкцій зовнішньої реклами (несвоєчасна їхня перереєстрація), місць торгівлі з лотків, автомобілів, причепів, столиків, візків тощо у не відведених для цього місцях та без наявності відповідного дозволу» Правил благоустрою, санітарного утримання території, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві, затверджених рішенням Миколаївської міської ради від 16.05.2013 № 28/10 складено 5 адміністративних протоколів.
Також, працівниками адміністрації у ході рейду надано 2 попередження щодо розміщення спеціальних конструкцій зовнішньої реклами (штендер) біля об’єктів торгівлі по вул. 2 Екіпажній, неподалік входу до лікарні.
З громадянами, які здійснювали незаконну торгівлю, проведена роз’яснювальна робота, щодо недопущення стихійної торгівлі у не відведених для цього місцях.
Порушників запрошено на засідання адміністративної комісії, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.