ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
04.09.2020

Ділянку рекультивують та присиплять грунтом, - Олександр Береза про загоряння незаконного сміттєзвалища у Тернівці!

У п’ятницю, 4 вересня, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза виїздив на місце загоряння території на незаконному сміттєзващі на околиці Тернівки. Вже декілька днів поспіль ситуацію контролюють пожежники ДСНС Центрального району.
- Цього тижня до нас звернулися місцеві жителі будинків, які розташовані неподалік сміттєзвалища через постійне задимлення. Підрозділ ДСНС Центрального району відреагував оперативно. Причина у тому, що відбулося загоряння нижнього шару сміття, що вже декілька днів тліє та наражає на небезпеку жителів мікрорайону, - коментує Олександр Береза.
Керівник адміністрації спільно з представниками ДСНС Центрального району звернулися до підприємства «Трансаміак», яке надало техніку для рекультивації місце загорання.
- Ми звернулися до керівника підприємства Дмитра Бабченка, який надав спецтехніку. Сьогодні роботи вже виконуються: гусеничний бульдозер рекультивує ділянку під контролем пожежників, які одразу відреагують у випадку загоряння. До того ж, домовилися з підприємством «ВИК Технологии» - Олександром Жаком і Єгором Бедаковим, що після закінчення рекультивації вони допоможуть і виконають присипку ділянки грунтом аби попередити можливі загоряння у майбутньому, - говорить Олександр Береза.
На жаль, не дивлячись на серйозну ситуацію, сьогодні знову було виявлено невідомих, які заїхавши на автомобілі на територію незаконного сміттєзвалища – викидали сміття. Фахівці відділу соціально-економічного розвитку мкр. Тернівка зафіксували дії порушників.
Звертаємося до небайдужих миколаївців з проханням надати інформацію, якщо впізнали автомобіль або зателефонувати до поліції за номером «102» .
Адміністрація Центрального району висловлює подяку за професіоналізм та виконання службових обов’язків на високому рівні ДСНС Центрального району, за небайдужість підприємствам «Трансаміак» та «ВИК Технологии».