ВАЖЛИВО!

ІНФОГРАФІКА

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни (доповнена по всій Україні)

ДОВІДНИК
демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

>

   
07.09.2020

У Миколаєві розпочалося голосування за проєкти
Громадського бюджету – 2021!

З 4 вересня у Миколаєві стартувало голосування за проєкти Громадського бюджету - 2021. Зробити свій вибір миколаївці зможуть упродовж двох тижнів, до 17 вересня включно.
Нагадаємо, що Громадський бюджет у Миколаєві почав працювати в 2017 році. Впроваджуючи цю програму, міський голова Олександр Сєнкевич зазначав, що кожен миколаєвець може вирішувати, куди спрямувати кошти міського бюджету, розробляти власні ідеї та пропозиції, створювати нові громадські простори, наводити лад у власному дворі чи районі.
Цьогоріч подано 96 проєктів, до голосування після розгляду експертною групою допущено 78.
З них: 29 великих, 13 соціальних, 36 малих. Ознайомитися з проєктами можна як на сайті міськради та сайті Громадського бюджету, так і безпосередньо в двох пунктах голосування, що розміщені за адресами: вул.Адміральська, 20 (центральний хол будівлі мерії); пр. Богоявленський, 314, адміністрація Корабельного району.
На фінансування проєктів Громадського бюджету в 2021 році в програмі закладено 18 млн грн. З цих коштів на великі проєкти спрямують 10,8 млн грн, малі - біля 4 млн грн, соціальні - 1,8 млн грн.
Із нововведень цього року:
- розширена можливість електронного голосування, зокрема, Приватбанк дозволяє голосувати через Viber- та Telegram-боти. Детальну інструкцію розміщено за посиланням;
- оновлена платформа Громадського бюджету та підключені банки, які отримали BankID у Національного Банку України;
- у зв’язку з карантином відповідальні особи в пунктах голосування забезпечені засобами індивідуального захисту, для відвідувачів є антисептики;
- за пропозицією Координаційної ради з питань Громадського бюджету пункт голосування в будівлі міськради перенесено з приміщення ЦНАПу до центрального холу, щоби розмежувати потік відвідувачів.
Традиційно щороку з пунктів голосування ведеться онлайн-трансляція. Спостерігати за процесом волевиявлення можна на youtube каналі Миколаївської міської ради.
Запрошуємо миколаївців взяти участь у загальноміському голосуванні! Обирайте ініціативи, які змінять наше місто!
За інформацією відділу інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради