>

   
14.09.2020

Для комфортного перевезення городян до віддалених районів – треба залучати більше комунального транспорту – Олександр Береза!


Міську інфраструктуру Миколаєва необхідно підсилювати комунальним транспортом, аби забезпечити чітке та безперебійне підвезення миколаївців із віддалених мікрорайонів Центрального району. Тому є сподівання, що до Матвіївки, Варварівки, Тернівки та Ракетного урочища незабаром пустять нові автобуси і тролейбуси, придбані за кредитні кошти ЄБРР.
Про це в програмі «Діалог» на телеканалі «Март» розповів голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.
- Всі маршрути розподіляються на конкурсній основі. Від самого перевізника, бажаючих, як би це дивно не звучало, їздити в Матвіївку небагато. З точки зору бізнесу там не дуже велика маржинальність цих перевезень. І такі питання як раз можна вирішувати за рахунок комунального транспорту. Наприклад, у комунальних підприємств в пріоритеті саме комфорт городян. Комерційна вигода потрібна, щоб підтримувати в належному стані рухомий склад, тому що збитковість нікому не потрібна. Але комунальний транспорт можна балансувати: щоб була комфортність для містян і забезпечувалась робота підприємства, а вже прибутки можна скорочувати чи дотувати, хоча це звісно небажано. Але трошки інша суть у комунального підприємства і комерційного, – говорить голова адміністрації Центрального району.
Більшість перевізників не бажають братись за перевезення пасажирів до віддалених районів і лише завдяки зусиллям влади вдається забезпечувати ці маршрути громадським транспортом, розповів Олександр Береза.
- Я радий, що ми знайшли аргументи, щоб ці перевезення і надалі здійснювались, – каже Олександр Береза. – Але я маю сподівання, що, наприклад, для Матвіївки буде посилено кількість одиниць транспорту і ми відійдемо від тих проблем з перевезеннями пасажирів, які існували багато років.