>

   
24.09.2020

Навчатися і розвиватися: у Центральному районі стартував новий навчальний рік Університету третього віку

24 вересня відбулося урочисте відкриття нового навчального року Університету третього віку в Центральному районі на базі відділення денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
Привітати новоспечених студентів завітали Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.
- Університет третього віку – це про навчальні заняття та постійних розвиток. Якщо за день ви дізналися щось нове – значить стали молодшими на рік! Університет створено для спілкування, обміну думками, а ще для спільного заняття фізичною культурою. Бажаю вам з легкістю освоїти комп’ютерні науки, філософію та підкорити спортивні вправи, - сказав керівник міста.
Особливу атмосферу святкового заходу створили художні колективи «Джерело» та «Натхнення», адже саме вони є гордістю Університету – талановиті, ідейні та активні!
- Особливе захоплення у мене викликають енергійні та творчі люди! Приємно бачити ваші посмішки та патріотичний настрій! Захоплююсь вашим бажанням пізнавати цікаве та навчатися новому. Найголовніше – мати життєву силу та жагу до спілкування, давати приклад підростаючому поколінню. Пропагувати чесність, відповідальність та патріотизм! Любити своє місто та свій район! У Центральній адміністрації ви завжди знайдете підтримку, - звернувся до присутніх Олександр Береза.
Студенти “елегантного” віку вивчатимуть іноземні мови, комп’ютерну грамотність, основи здорового способу життя, прикладне мистецтво та музичні дисципліни, право і педагогіку.
Багато привітань та добрих слів пролунали сьогодні на офіційному старті чергового навчального року Університету третього віку в Центральному районі.
Мрії миколаївців відтепер стали реальністю, адже навчатися ніколи не пізно. Особливо якщо для цього створено усі необхідні умови!