>

   
27.09.2020

У Миколаєві відбувся ProStreetCup. Кубок Центрального району Streetball

Учора провели ProStreetCup. Кубок Центрального району Streetball – зібрали 11 команд та більше 50 спортсменів. Сформували призовий фонд – змотивували команди, особливо наймолодших учасників.
Мета турніру – популяризація культури спорту серед миколаївців. В умовах сьогодення – займатися фізичним розвитком та підтримувати форму необхідно та корисно.
З радістю спостерігав шквал емоцій від вболівальників: підтримати прийшли батьки, друзі, колеги, одногрупники. У студентські роки й сам грав за баскетбольну команду Миколаївського будівельного коледжу. Тому баскетбол – справа знайома.
З гордістю нагороджував переможців, хлопці грали гідно та професійно: І місце – команда «Неочікувано і приємно», ІІ – «Орли» та ІІІ – «Бомжи».
Дякую міському голові Александр Сенкевич та Миколаївській обласній федерації з баскетболу України за підтримку у організації та проведені спортивного заходу.
Маю надію, що турнір зі стрітболу стане щорічним та об’єднуватиме інтереси миколаївців збираючи усе більше команд готових до чесної гри!
Вперед до перемоги разом!