>

   
28.09.2020

Звіт за ІІІ квартал 2020 року про роботу громадського формування "Сокіл"

Протягом ІІІ кварталу 2020 року працівниками відділу з координації торгівлі та підприємництва і комунального відділу адміністрації Центрального району за участю членів громадського формування «Сокіл» проведено 20 рейдів по ліквідації місць стихійної торгівлі та порушень правил благоустрою за ознаками ст. 152 КУпАП складено 116 протоколів, а також з співробітниками Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївський області перевірено дотримання вимог карантинних заходів власниками магазинів.
Щодо охорони громадського порядку 165 членів формування «Сокіл» прийняло участь у 115 заходах. Спільно з працівниками правоохоронних органів приймали участь у проведенні і оформленні 3 слідчих дій, 6 членів формування були задіяні як свідки та поняті.
Згідно графіка спільних патрулювань співробітників Центрального відділу поліції ГУНП з членами громадського формування «Сокіл» м. Миколаєва проведено 14 патрулювань, задіяні 56 членів громадського формування.
Протягом ІІІ кварталу 2020 року проведено 68 бесід з населенням, на яких були присутні 78 чоловік.
Щодо роботи з під обліковим елементом проведено 68 бесід. В основному забезпечено соціальний супровід, звільнених з місць позбавлення волі, на період їх адаптації у суспільстві.
Члени ГФ «Сокіл» прийняли участь у 12 рейдах спільно зі службою у справах дітей адміністрації Центрального району з питань попередження насильства в сім’ї.
У третьому кварталі 2020 року 8 членів ГФ «Сокіл» прийняло участь у 3 засіданнях спостережної комісії адміністрації Центрального району.
30 червня 2020 року з начальниками опорних пунктів ГФ «Сокіл» проведено установче навчання з медіації, як одного із інструментів відновного правосуддя. яке проводилося «Центром медіації та діалогу» при Всеукраїнській благодійній організації «Ініціатива заради жіття»
На виконання заходів програми «Сприяння діяльності правоохоронних органів на території міста Миколаєва на 2020-2022 роки» проводиться ремонт приміщення ГПОП за адресою:вул. Безіменна, 87/3.
Робота начальників громадських пунктів з охорони громадського порядку була б більш ефективною при стабільний роботі на кожному пункті дільничних офіцерів поліції.