>

   
09.11.2020

«Дикий сад. Погляд крізь тисячоліття»: У Центральному районі відкрили реалізований проєкт Громадського бюджету

8 листопада у Центральному районі відбулося відкриття реалізованого об’єкту в рамках Громадського бюджету м. Миколаєва «Дикий сад. Погляд крізь тисячоліття».
Міський голова Олександр Сєнкевич та керівник Центральної адміністрації Олександр Береза оцінили перевтілення об’єкту.
- Я впевнений, що перетворення будь-якої міської території на черговий потрібний об'єкт мають прагнути самі миколаївці. Усе просто: є фінансова можливість від міста, а від городян треба тільки цікаві ідеї, які знайдуть підтримку шляхом голосування, - говорить Олександр Береза.
Автор проєкту-переможця Денис Барашковський спільно з миколаївським істориком Кирилом Горбенко давно мріяли цивільно облаштувати територію Дикого саду. Приємно, що упорядкували не тільки городище, але і прилеглу територію.
Враховуючи історичну наповненість та вдале розташування біля річки Інгул – містяни вже давно використовують прилеглу територію Дикого саду для прогулянок.
Сама ж прилегла територія облаштована практично: тротуарні доріжки викладено будівельною плиткою, встановлено лавки для відпочинку та урни для сміття. Змонтовано стенди з інформаційним матеріалом. Окрім історичної довідки колажі містять і ілюстрації з реальними фото.
Відтепер миколаївці мають можливість з користю провести вільний час в громадському місті та збагачувати уявлення про старі поселення та побут земляків.