>

   
16.11.2020

Вибори 2020: як голосувати на дому пацієнтам на самоізоляції з COVID-19

Виборці, що знаходяться на самоізоляції у зв'язку з амбулаторним лікуванням COVID-19 або контактні з лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, мають можливість здійснити своє виборче право і проголосувати на дому. Для цього їм необхідно зателефонувати своєму сімейному лікареві, який підготує відповідну виписку з медичної карти хворого (форма 027 / о) або з реєстру медичних записів, записів про направлення і рецептів в електронній системі охорони здоров'я.
Довідку можуть забрати родичі або інші довірені особи пацієнта, або передати при відвідуванні на дому сімейного лікаря без безпосереднього контакту з хворим.
Для голосування вдома необхідно подати заяву з виписаною медзакладом довідкою про стан здоров'я (перебування на самоізоляції) не пізніше 20:00 останньої п'ятниці перед днем виборів (20 листопада). А в день голосування самостійно, не передаючи в руки членам виборчої комісії, показати документ, що підтверджує особу або громадянство України.
Для всіх пацієнтів з COVID-19, що знаходяться в стаціонарах міських лікувально-профілактичних закладів, також буде забезпечена можливість голосування на виборах з дотриманням заходів протиепідемічної безпеки.