>

   
03.12.2020

У Центральному районі перевірили сім'ї, які перебувають у складних життєвих

З метою перевірки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, адресної допомоги в підготовці до зимового сезону; виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням в учбовий період, усунення причин та умов даного явища; соціального захисту виявлення дітей, запобігання їх бездоглядності і безпритульності спеціалістами служби у справах дітей адміністрації Центрального району здійснені соціальні інспектування.
Представниками служби перевірено умови утримання, проживання та виховання дітей а також наявність шкільного приладдя, одягу та взуття в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах та в групі соціального ризику.
Всі сім’ї мають низький рівень життя через відсутність сталих доходів. Окрім цього існують конфліктні стосунки між членами родини, недотримання родинами санітарно-гігієнічних норм проживання, неналежне виконання батьками батьківських обов’язків та зловживання ними спиртних напоїв. Майже всі діти забезпечені необхідним приладдям для навчання та відповідним одягом. Деякі з них не в повному обсязі готові до школи через малозабезпеченість.
Представникам сімей було надано рекомендації щодо належного догляду за дітьми, створення відповідних умов для їх проживання та виховання, проведено бесіди щодо негативні наслідки зловживання алкогольними напоями, попереджено про адміністративну відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.
Також батьків попереджено про необхідність регулярного відвідування дітьми навчальних закладів, про можливість відрахування за пропуски занять без поважних причин, ознайомлено з деякими пунктами «Про загальну середню освіту» та зі статтею 150 «Сімейного кодексу України».