>

   
15.12.2020

Благоустрій території для активного відпочинку та канатний майданчик: у 2021 році адміністрація Центрального району продовжить реалізацію проєктів Громадського бюджету м. Миколаєва

10 грудня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася зустріч Відкритого інформаційно-просвітницького майданчику «Новий Миколаїв».
Захід проходив у форматі ярмарку екологічних ініціатив.
Цього року ярмарок був присвячений презентації та обговоренню досвіду і перспектив реалізації проєктів з благоустрою та озеленення міста Миколаєва за міською програмою «Громадський бюджет на 2017-2020 рр.».
Особливим інтересом у присутніх відгукнувся досвід жительки Тернівки та автора проєктів Олени Малінчик, яка поділилася власною історією співпраці з головою адміністрації Центрального району Олександром Березою. І як результат - на "пустій" території виросли 2 повноцінних комплексних спортивних об'єктів, які відтепер стали центром для відпочинку серед жителів мікрорайону.
У 2020 році адміністрація Центрального району реалізувала проєкти-переможці Громадського бюджету м. Миколаєва, які підтримали місцеві жителі мкр.Тернівка, а саме: «Скейт-майданчик «Drive», «Спортивний майданчик «Енергія».
- Завжди особисто по декілька разів здійснюю виїзди на об'єкти. Робота об'ємна, її завжди багато. Крім того, зустрічаюся з місцевими жителями, які діляться власною думкою як краще розташувати інвентар на спортивному майданчику або дитячі гойдалки. Знаходимо спільну мову, адже люди краще знають місцевість де живуть усе життя, а наша робота - створити комфортні та гідні для цього умови, - коментує Олександр Береза.
Крім того, в ході просвітницького заходу репрезентовано і проєкти «Клич друзів – граймо разом! Благоустрій території навколо майданчиків для активного відпочинку» та «Щасливе дитинство «Канатний майданчик», виконання яких заплановано на 2021 рік.
Працюємо далі
PS. Фото за 2020 рік, покроковий процес роботи