>

   
05.01.2021

На замовлення адміністрації Центрального району працівниками КП "ЕЛУ автодоріг" виконано підмітання тротуарної та прибордюрної частини дороги, вигрібання зелених зон та очищення урн від сміття вздовж вул. Нікольська.

Увага! Викидання сміття у місцях, спеціально не пристосованих для цієї мети, тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
Так, у ст. 42 ЗУ “Про відходи” зазначено, що особи, винні в порушенні законодавства про відходи, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільну чи кримінальну відповідальність за порушення встановленого порядку поводження з відходами, що призвело або може призвести до забруднення навколишнього природного середовища, прямого чи опосередкованого шкідливого впливу на здоров’я людини та економічних збитків.
Якщо ж несанкціоноване розміщення відходів призвело до забруднення землі, то особа, винна у вчиненні таких дій, підлягає адміністративній відповідальності за ст. 52 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Адміністрація Центрального району закликає миколаївців відповідальне ставитися до навколишнього середовища, адже стихійні сміттєзвалища є одними із основних джерел забруднення навколишнього середовища.