>

   
18.02.2021

У Центральному районі планують облаштувати додаткове приміщення для позашкільної освіти учнів Міської Станції Юних Техніків м. Миколаєва


У середу, 17 лютого, під керівництвом голови адміністрації Центрального району Олександра Берези відбулася виїзна робоча нарада стосовно підготовки приміщення для освітньої діяльності міської Станції Юних Техніків м. Миколаєва.
До участі запрошено директора міської Станції Ірину Гурську.
За дорученням міського голови Олександра Сєнкевича ми займаємося підготовкою приміщення у мкр. Північний для освітнього процесу дітей. Міська станція Юних Техніків проводитиме гуртки для професійної орієнтації школярів. Займатися матимуть змогу і учні молодших класів. Наша задача - забезпечити дітей комфортними умовами для отримання знань, - говорить Олександр Береза.
В ході наради оглянули технічний стан приміщень та обговорили терміни виконання ремонтних робіт.
Для довідки
У міській Станції Юних Техніків м. Миколаєва працює 67 гуртків, в яких навчаються більше 900 вихованців. Гуртки працюють за наступними профілями: технічний, художньо-естетичний та дослідницько-експериментальний.
Пріоритетними напрямками роботи є забезпечення умов для задоволення потреб учнівської молоді у позашкільній освіті та творчій самореалізації. Крім того, Міська Станція охоплює позашкільною освітою дітей з особливими потребами, дітей соціально незахищеної категорії з метою їх соціальної адаптації