>

   
09.03.2021

Свято Весни, Краси та Спорту: у Миколаєві відбувся IV Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Шлях до зірок»

За підтримки міського голови Олександр Сєнкевич та
Олександр Береза - голова адміністрації Центрального району ММР
у Миколаєві відбувся IV Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Шлях до зірок».
Організатором та ідейним натхненником виступає Президент спортивного клубу «Персея»
Олена Равіна
Відкриваючи офіційну частину турніру на якій відбулося нагородження переможців Олександр Сєнкевич подякував батькам за виховання дітей, підтримку їх починань та розвиток талантів.
- Кожна команда показала найкращі результати тренувань та силу характеру й жагу до перемоги. Висловлюю подяку організатору турніру особисто Олені Равіній та Спортивному клубу «Персея» за наполегливість та щоденну працю заради майбутнього наших дітей, - сказав мер міста.
В свою чергу керівник Центральної адміністрації висловив надію, що турнір стане традиційним щорічним заходом, який продовжить об’єднувати гімнасток зі всієї України й досягне міжнародного рівня у своєму визнанні.
- Приємно бути залученим до справи, яка служить трампліном у велике спортивне життя гімнасток. Вже втретє підтримуємо організацію спортивного свята, яке навесні дарує перемоги та нагороди учасникам, які проходять важкий тернистий шлях до п’єдисталу. Бажаю маленьким спортсменкам ще багато перемог, нагород та визнання у професійному становленні. Вітаю усіх учасників змагань на турнірі Весни, Краси та Спорту, - звернувся до присутніх Олександр Береза.
Команди 400 учасників завітали з більш ніж 10 міст України: Одеса, Херсон, Київ, Вінниця, Харків, Рівне, Каховка та ін. Юні гімнастки вражали суддівський колектив складними технічними номерами, ліричними творчими постановками, демонстрували креативні сценічні костюми. Дівчаток підтримували батьки та тренери, співпереживали й ті, хто вже виступив і здобув омріяну перемогу у своїй категорії.