>

   
16.02.2021

У Миколаєві посилюють карантинні заходи: містян закликають дотримуватися маскового режиму

У вівторок, 16 березня, відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки щодо необхідності посилення карантинних заходів у Миколаєві.
З 28 лютого на території Миколаївської області індикаторний показник «Рівень госпіталізації» знаходиться на понаднормовому рівні. Зокрема, станом на 14 березня він склав 90,3, при нормі ? 60 на 100 тис. населення. Показник «Коефіцієнт виявлення випадків інфікування» наближається до понаднормових значень. На 14 березня він склав 18,6% при нормі 20%.
Станом 15 березня в Миколаєві офіційно підтверджено 30545 випадків інфікування COVID-19 за весь період спостереження. При цьому протягом останніх 5 тижнів відбувається постійне збільшення кількості нових випадків захворюваності.
У зв’язку з ускладнення епідемічної ситуації комісія ТЕБ і НС ухвалила рішення щодо введення додаткових ліжок в медичних закладах. Для лікування хворих з коронавірусом їх кількість збільшать на 95. Нові ліжка з’являться у 3 закладах: лікарнях № 3 та № 5, а також пологовому будинку № 1. Також міська влада звернеться до керівництва області з проханням передати до лікарень Миколаєва кисневі концентратори, що не використовуються.
Крім того, сьогодні було вирішено звернутися до керівників вищих навчальних закладів з пропозицією перенести початок навчання на 10 годину ранку. Це має зменшити транспортне навантаження в ранкову годину пік та попередити скупчення людей на зупинках.
Через загострення епідемічної ситуації поставлено завдання актуалізувати перелік працівників підприємств критичної інфраструктури з метою підготовки перепусток для проїзду в громадському транспорті. Наразі додаткові транспортні обмеження, а також пасажирські перевезення за перепустками не запроваджуються. Однак місто має бути до цього готове.
Відповідно до рішення комісії ТЕБ і НС у Миколаєві також посилено контроль за дотриманням протиепідемічних заходів, зокрема в громадському транспорті та закладах торгівлі.