>

   
09.04.2021

Дають юридично неправдиві дані аби уникнути відповідальності, - Олександр Береза про складання адмінпротоколів на порушників у Центральному районі

Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза розповів про юридичну силу складених адміністративних протоколів та неправдиві дані городян, які намагаючись уникнути відповідальності.
Про це йдеться у програмі «Діалог» на телеканалі МАРТ.
Раніше, протоколи за недотримання Кодексу України про адміністративні порушення складали виключно представники поліції, а функція фахівців адміністрації була допомагати. Після внесення виконавчим комітетом відповідних змін, адміністраціям надано можливість самостійно реагувати на порушення у сфері благоустрою та складати адміністративні протоколи за статтями КУпАП, - коментує ситуацію Олександр Береза.
За його словами, особливість у тому, що протоколи складені за порушення Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві – розглядаються членами адмінкомісіі при адміністрації, інші – у судовому порядку.
Більше того, вже напрацьована судова практика стосовно оскарження деяких протоколів, дій поліції чи працівників адміністрації. Як правило, наші люди проявляють креативність у своїх діях, але не там де це потрібне: не дають юридично правдиві данні, намагаючись уникнути відповідальності, - говорить керівник району.
Нагадаємо, представники профільних відділів адміністрації систематично проводять рейдові обстеження на території району з метою: недопущення стихійної торгівлі, перевірки дотримання підприємцями карантинних обмежень, наявність чистоти на прибудинкових територіях та договорів на вивезення ТПВ та ін.
Інколи доводиться вести діалог з людьми, які ігнорують Правила благоустрою та нехтують загальними нормами санітарного стану, не сприймають роз'яснювальну інформацію та намагаються уникнути адміністративної відповідальності. А під час складання протоколу не дають достовірні особисті дані.