>

   
15.04.2021

Благоустрій Центрального району: містян закликають дотримуватися норм чистоти

У Центральному районі продовжуються роботи з благоустрою та покращення санітарного стану вулиць міста. Протягом тижня комунальники здійснюють підмітання тротуарних доріжок, прибордюрної частини дороги та вигрібання зелених зон від сміття і опалого листя.
На замовлення адміністрації із залученням спецтехніки продовжують ліквідовувати стихійні сміттєзвалища.
Профільні відділи проводять рейдові обстеження території району. На жаль, деякі жителі приватного сектору нехтують загальноприйнятими нормами благоустрою продовжуючи виносити побутове та будівельне сміття деінде, тим самим засмічуючи середовище в якому і мешкають. Людська недбалість і є однією із причин утворення куп сміття, що розростаються в справжню проблему.
Шановні жителі міста!
Закликаємо вас дотримуватися Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві.
Пам'ятайте, смітити на узбіччях, придорожніх зонах, зупинках громадського транспорту, скверах та парках для відпочинку та ін. громадських місцях, псувати міське майно і не поважати щоденну працю комунальних служб - неприпустимо!
Саме для комфортного та безпечного проживання містян у Миколаєві облаштовують нові куточки відпочинку та зони для проведення дозвілля, приводять до ладу тротуарні доріжки, облаштовують сучасні зупинки громадського транспорту, ремонтують двори, дитячі та спортивні майданчики!