>

   
17.04.2021

Екологічна акція: колектив адміністрації висадив саджанці дерев на вулицях Центрального району

17 квітня у Миколаєві стартувала масштабна висадка саджанців. Колектив адміністрації Центрального району на чолі з керівником Олександром Березою активно долучилися до екологічної ініціативи озеленивши вулиці району.
Нагадаємо, нещодавно у Житомирі висадили 1000 молодих саджанців в рамках челенджу #Дереводень. Естафету передали й Миколаєву. Головний мотив екоакції - пропаганда бережливого ставлення до навколишнього природного середовища.
Адміністрація Центрального району долучилася до челенджу екологічної ініціативи та висадила дерева по вул. Чкалова, Спаська, Інженерна, Велика Морська. Окремо висловлюю подяку ОСББ, які приєдналися до акції та урізноманітнили свої території зеленими насадженнями, - коментує Олександр Береза.
Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза та директор Департаменту ЖКГ Сергій Коренєв розпочали екологічний челендж із озеленення парку Адміралтейського.
Місто Житомир висадило 1000 дерев і передало Миколаєву челендж. У свою чергу, передаємо естафету Кропивницькому, ну а ми беремося до роботи аби наше місто стало чистішим, здоровішим і зеленішим, - коментує міський голова Олександр Сєнкевич.
До акції можуть долучатися усі охочі миколаївці! Пам'ятайте, тільки своїм прикладом ми зможемо зробити місто кращим, а довкілля екологічно чистим!