>

   
23.04.2021

Транспорт працюватиме довше, до навчання повернуться учнів 1-4 класів та вихованців дитсадків: у Миколаєві пом'якшують карантинні обмеження

23 квітня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. На порядку денному - перегляд рекомендацій стосовно послаблення обмежень карантинних заходів.
Міський голова Олександр Сєнкевич наголосив, що не дивлячись на внесені корективи Миколаїв залишатиметься у червоній зоні.
За результатами розгляду питань, комісія вирішила:
З 26 квітня
- перевезення пасажирів громадським транспортом відбуватиметься у режимі з 06.00 до 10.00 години та з 16.00 до 20.00 години на підставі перепусток з
qr-кодом.
- дозволено відвідування вихованцям міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Цвєтік-сєміцвєтік», чиї батьки працюють на підприємствах критичної інфраструктури.
З 5 травня
- дозволити відвідування дитсадків та спеціальних закладів освіти,
інклюзивно-ресурсних центрів, також до звичного режиму повернуться учні 1-4 класів загальноосвітніх шкіл міста.
Управлінню транспортного комплексу, зв'язку та телекомунікацій доручили підготувати проєкт відповідного рішення щодо відшкодування оплати за транспортні послуги в обсязі планових показників з урахуванням компенсації за втрачені рейси з незалежних від перевізника причин, що передбачено умовами договору про надання послуг перевезення міським електричним транспортом.
Рейдовим робочим групам адміністрацій районів міської ради, департаменту економічного розвитку, ГУ НП в Миколаївській області, ММУ Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області рекомендовано продовжити контроль за дотриманням суб'єктами господарюванням та населенням додаткових карантинних обмежень, встановлених для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.

.