>

   
26.04.2021

У Ракетному урочищі складено 2 адмінпротоколи на порушників, які створювали стихійні сміттєзвалища - рейди продовжуватимуть


У мкр. Ракетне урочище проведено рейдове обстеження територій де систематично виникають стихійні сміттєзвалища. Крім побутових відходів невідомі складують на контейнерному майданчику залишки будівельних матеріалів, стару сантехніку, зламані меблі, купи листя та гілок.
Рейд організовано спеціалістами відділу з координації торгівлі та підприємництва і управління комунального господарства та благоустрою адміністрації Центрального району спільно з представниками поліції.
Голова адміністрації Центрального району Олександр Береза неодноразово наголошував на важливості інформаційно-роз'яснювальної роботи, адже жителі повинні чітко усвідомлювати, що тільки вони мають укладати договори із підприємством на вивезення ТПВ згідно з рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
Нагадаємо, відсутність договору на вивезення твердих побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою м. Миколаєва і тягне за собою адміністративну відповідальність
За результатами рейду складено 2 адміністративних протоколи про адміністративне правопорушення ст.152 КУпАП та роздано повідомлення.