>

   
18.05.2021

У Центральному районі з учнями 7-х класів ЗОШ №51 проведено профілактичну бесіду на теми булінгу, безпеки в Інтернеті, відповідальності за правопорушення

У вівторок, 18 травня, спеціалісти служби у справах дітей адміністрації Центрального району провели інформаційну та роз'яснювальну роботу зі школярами щодо проблеми булінгу у шкільному середовищі, власної безпеки в Інтернеті, наслідків від розповсюдження інтимних селфі, протидія торгівлі людьми та відповідальність за вчинення злочинів. Профілактична бесіда була організована та проведена для учнів 7-х класів Миколаївської ЗОШ №51.
В ході спілкування, школярам наголосили, що булінг - тривожна тенденція, особливо для сучасного дитячого середовища.
Увагу учнів звернули на важливості безпечної поведінки в Інтернеті та попередили про небезпеку з боку шахраїв, які методами маніпуляції та шантажу можуть вимагати інтимні селфі.
У розмові з дітьми було зазначено на тому, що найбільш поширеними правопорушенням серед неповнолітніх залишаються крадіжки. Постійно зростає кількість молодих людей, які не вчаться й не працюють, що призводить до зростання числа молоді, чия поведінка виходить за межі моральних і правових норм. У
Правопорушення, здійснені неповнолітніми, - це небезпечне соціальне явище, оскільки, по-перше, негативно впливають на формування особистості; по-друге, завдають значної шкоди суспільству через втрату трудових ресурсів (лише третина покараних повертаються до повноцінного суспільного життя); по-третє, відіграють значну роль у формуванні рецидивної злочинності (дві третини рецидивістів розпочинають свій злочинний шлях ще неповнолітніми).