>

   
25.05.2021

«700 миколаївці вирішили, що цей проект є необхідним – треба з цим рахуватися»: Олександр Береза підтримав створення Центру читання в бібліотеці ім. Кропивницького в рамках Громадського бюджету

Голова адміністрації Центрального району, депутат Миколаївської міської ради Олександр Береза підтримав реалізацію проєкту-переможця Громадського бюджету «Центр сучасного читання "МАРКО" в бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького».
Про це йшлося в ході засідання планово-бюджетної комісії міськради 18 травня.
Нагадаємо, на минулому засіданні, в ході розгляду цього ж питання, члени бюджетної комісії сперечалися щодо необхідності придбання телевізорів для облаштування кабінету читання у бібліотеці, висловивши думку, що ціна повинна бути знижена.
Я особисто цілком підтримую проєкт. 2 роки тому адміністрація Центрального району разом з бібліотекою ім. Кропивницького реалізовувала проєкт-переможець Громадського бюджету «Облаштування «розумної» зупинки та Літературного скверу по вулиці Потьомкінській». Одна із ідей якого – встановлення «розумної» зупинки біля будівлі міської бібліотеки. І, якщо б ми так розмірковували, то постало б питання: чому ми маємо допомагати відповідальному комунальному підприємству ремонтувати його зупинки?! Я підняв це питання, щоб показати його масовість. Тому, голоси 700 людей, які підтримали ще один проєкт бібліотеки – це вибір тих миколаївців, які є відвідувачами бібліотеки і бачать на власні очі нагальність питання. Громадяни своєю участю допомогли бібліотеці отримати шанс знову втілити свої ідеї у життя. Якщо 700 жителів Миколаєва вирішили, що цей проект є необхідним – треба з цим рахуватися. Ми повинні його реалізувати, - сказав депутат Береза.
Відзначимо, що міська програма Громадського бюджету надає авторам проектів-переможців право втілювати у життя представлену ідею і на ту суму у якій категорії її підтримали містяни. Ніяких суттєвих фінансових чи будь-яких інших корегувань з боку інших громадян вносити неможливо.