>

   
08.07.2021

Сьогодні на засіданні сесії Миколаївської міської ради в порядку денному було питання передачі недобудови на вул. 3-тя Слобідська, 49/10 із комунальної власності в державну для користування ЧНУ ім. Петра Могили
Цілі використання – розміщення на території клініки, де зможуть стажуватися і працювати у подальшому студенти медичного факультету університету.
І рішення знову не прийнято. Пропозицію підтримали тільки 25 депутатів.
На мою думку, розвиток успішного вищого навчального закладу створює багато позитиву в цілому для іміджу міста. І є найкращою інвестицією в майбутнє не тільки Миколаєва але й усієї держави. ЧНУ ім. Петра Могили показав чимало успішних прикладів того, як можна розвиватися і продукувати конкурентоспроможний продукт у вигляді кваліфікованих кадрів.
Недобудова стоїть в самому центрі міста вже багато років, не зважаючи на створення постійних комісій, які: розбираються, враховують, обстежують і т.д. Але питання залишається на одному і тому ж місці.
Щодо покращень: на цій території функціонує автомобільна стоянка. І у мене питання: за усі роки її роботи, яке покращення відбулося на даній адресі? Окрім засипаної асфальтової крихти, ніякого.
Закликаю колег відкинути політичні спекуляції і прийняти достойне рішення, яке забезпечить розвиток Миколаєва і навчальної сфери.