Береза Олександр Дмитрович
E-mail : [email protected]
Голова адміністрації Центрального району
Народився 12 листопада 1982 року в м. Миколаєві.
Освіта: кандидат наук з державного управління.
У 2004 році закінчив Київський національний університет будівництва і архітектури за спеціальністю "промислове і цивільне будівництво". У 2007 році закінчив Дипломатичну академію України при Міністерстві закордонних справ України та здобув кваліфікацію магістра зовнішньої політики. У 2014 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України. У 2017 році захистив дисертацію у Національній академії державного управління при Президентові України та отримав наукове звання кандидата наук з державного управління.
Досвід роботи:
Трудову діяльність розпочав у 2007 році, прцював в Державній службі експертного контролю України на посадах провідного та головного спеціаліста.
З 2010 по 2015 роки працював в Апараті Ради нацональної безпеки і оборони України на посадах державного експерта.
З 2015 по 2016 роки - помічником - консультантом народного депутата України підкомітету з питань страхової діяльності Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності.
З липня 2016 року по лютий 2017 року - головою адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради.
З лютого 2017 року по квітень 2017 року - радником Міського голови м. Миколаєва.
З квітня 2017 року був призначений на посаду голови адміністрації Центрального району Миколаївської міської ради.
У 2020 році обрано депутатом Миколаївської міської ради VIII скликання від політичної партії «Пропозиція».
Член постійної комісії Миколаївської міської ради з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, підприємництва, наповнення бюджету та використання бюджетних коштів.
|