>

   
11.09.2020

Здоров’я і безпека миколаївців має вагоміше значення, ніж один день веселощів – Олександр Береза про перенесення святкування Дня міста!

У вересні цього року міська влада планувала масштабне святкування 231-ї річниці від дня заснування Миколаєва, але через погіршення ситуації із COVID-19 урочистості перенесли на травень наступного року.
- На початку року, ситуація пов’язана із розповсюдженням захворюваності на COVID-19, серед містян була усвідомленою. Але з часом, відчуття небезпеки зменшилося і на сьогодні люди недооцінюють ризик, який існує в державі. На жаль, дійсно, показники по країні зростають. Було велике бажання відсвяткувати день міста: провести концерт, зібрати миколаївців на Соборній площі, привітати один одного. Але оцінюючи наслідки, які могли бути відчутні через 1-2 тижні і зважуючи на терезах: емоції\захоплення від свята або ж кількість захворівши після проведення заходу – прийнято відповідальне рішення про його перенесення, - говорить голова адміністрації Центрального району Олександр Береза в ефірі програми "Діалог" на телеканалі МАРТ.
За його словами, міський голова виніс пропозицію на засіданні комісії ТЕБ НС про перенесення святкування Дня міста на травень наступного року, а саме – на весняного Миколая.
- Для нас пріоритет – здоров’я і безпека миколаївців, адже це вагоміше значення ніж один день веселощів. Фізично – свято перенесено на весну, але для жителів Миколаєва у душі залишиться відчуття святковості. В місті заплановано низку тематичних не масових заходів присвячених до дня народження рідного міста, - каже Олександр Береза.
Користуючись нагодою, керівник Центральної адміністрації звернувся до містян та нагадав, що не зважаючи на відчуття святковості варто пам’ятати про власну безпеку, своїх близьких та берегти своє здоров’я.