>

   
17.09.2020

У Матвіївці жителі приватного сектору спалювали листя у вечірній час - на 3-х осіб складено адмінпротоколи!

У Матвіївці виявлено 3-х жителів приватного сектору, які спалювали опале листя у вечірній час.
В результаті рейдового обстеження фахівців сектору соціально-економічного розвитку мкр. Матвіївка адміністрації Централнього району спільно з ініціативними жителями зафіксовано факти порушення Правил благоустрою м. Миколаєва та складено 3 протоколи за ст. 152 КУпАП, які винесуть на розгляд адміністративної комісії.
Нагадуємо! Розведення вогнищ, спалювання листя, рослинності та сміття заборонено законодавством України та передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність з відповідним накладенням штрафів.
Спалювання рослинних залишків є прямим порушенням низки норм чинного законодавства, а саме:
- статті 50 Конституції України;
- статей 9 та 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»;
- статті 16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря»;
- пунктів 3.6.14., 3.7.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій;
- пунктів 3.6., 6.4.2. Правила утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України «Про благоустрій в населених пунктах».
Всі ці дії є порушенням державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти (340 грн) до вісімдесяти (1360 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти (850 грн) до ста (1700 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
УВАГА! Якщо ви виявили осіб, які незаконно спалюють листя і залишки рослинності на своїх присадибних ділянках і городах, викликайте працівників поліції за тел. 102, щоб порушника було притягнуто до відповідальності.