>

   
21.09.2020

У Центральному районі з'явився новий спортивний простір - скейт-майданчик "Drive"

У неділю, 20 вересня, у Центральному районі відбулося урочисте відкриття скейт-майданчика «Drive». Проєкт вдалося реалізувати завдяки вже традиційному щорічному Громадському бюджету Миколаєва, який дозволяє містянам фантазувати та втілювати мрії в реальність. Як це сталося з жителькою Тернівки Оленою Малінчик, яка є автором та ідейним натхненником проекту.
Відкривали спортивний простір міський голова Олександр Сєнкевич та голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.
- У цьому році ми відкриваємо вже третій скейт-парк у Миколаєві: один – біля спорткомплексу «Надежда», інший на Херсонському шосе і третій – саме тут у Тернівці. Одні чекають, що прийде кращий час, а дехто бере і робить щастя своїми руками. Громадський бюджет – дуже гарна ініціатива: придумати ідею і реалізувати її заручившись підтримкою. Дякую вам за активність, - сказав Олександр Сєнкевич.
В ході урочистої частини Олена Малінчик поділилася офіційними результати голосування Громадського бюджету на 2021 рік – і серед переможців знову її проєкти: канатний майданчик «Щасливе дитинство» та благоустрій території навколо майданчиків для активного відпочинку «Клич друзів – граймо разом».
- Приємно сьогодні представляти новий спортивний простір. Відтепер молодь має усі ресурси для проявлення власних талантів у різних дисциплінах. Пишаюся, що разом змогли створити додатковий простір для малечі у Тернівці. Впевнений, що незабаром місце стане популярний, а згодом ще сучаснішим та більш облаштованим комфортними умовами, - звернувся до присутніх гостей Олександр Береза.
Розважальну програму забезпечили: колективи Тернівського будинку культури, циркова студія «Butterfly», показові виступи від велосипед-тренера БеМіХу, молодіжної організації вуличних видів спорту Street Wave, спортивний клуб «Jym stile», а також конкурси та солодкі подарунки від адміністрації Центрального району
.