>

   
29.09.2020

Я вихований її книгами, - Олександр Береза привітав колектив Центральної міської бібліотеки ім. Кропивницького з 120-м ювілеєм

У понеділок, 27 вересня, урочисто відзначила 120-й ювілей Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького!
Напередодні відзначення професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, святковими заходами уквітчали «храм книг»: протягом дня директор бібліотеки, Заслужений працівник культури України Тетяна Тверда та трудовий колектив приймали теплі вітальні слова, з гордістю презентували багаторічні напрацювання не тільки у творчості, але у забезпеченні сучасним технічним обладнанням.
Поздоровити «іменинників» завітав голова адміністрації Центрального району Олександр Береза, згадавши свої шкільні роки, що тісно переплітаються у пам’яті зі становленням бібліотеки.
- Передусім, вітаю шановних бібліотекарів з професійним святом! Бажаю міцного здоров’я та творчих планів! Щодня ви розвиваєте корисну та потрібну для суспільства справу! Я вважаю, що необхідно продовжувати виховувати серед містян освічене ставлення до духовного надбання – книг! Найбільший винахід людства у сфері передання інформації – це книга, яка проходить віка та виховує Людину! З великою повагою ставлюся до кожного із вас та до професії бібліотекаря! – звернувся до присутніх Олександр Береза.
За словами керівника району, одне із завдань сучасної влади – дбати і сприяти культурному і духовному вихованню городян.
- Я вихований цією бібліотекою, її книгами. Пам’ятаю, як свого часу, сучасна будівля бібліотеки почала обживатися на моїх очах, адже знаходиться навпроти моєї рідної №53 школи. Радію тому, що сьогодні місто має змогу та ресурси сприяти покращенню її технічному стану та піклуватися про збільшення бібліотечного фонду, - говорить Олександр Береза.
Голова адміністрації Центрального району відзначив від представників колективу грамотами за активну професійну діяльність та особистий вагомий внесок у становлення та розвиток бібліотеки.
На території Центрального району знаходиться не тільки головна Центральна бібліотека ім. Кропивницького, але й низка її філіалів, зокрема у віддалених мікрорайонах: Матвіївка, Соляні, Ракетне урочище, Тернівка. Завдяки тісній співпраці та колективній підтримці картотека зростає, а постійних гостей стає все більше.