>

   
30.09.2020

В адміністрації Центрального району відбулася нарада
з головами ОСББ стосовно підготовки житлових будинків
до осінньо-зимового періоду 2020-2021

У вівторок, 29 вересня, під керівництвом міського голови Олександра Сєнкевича та голови адміністрації Центрального району Олександра Берези відбулася робоча нарада з головами ОСББ Центрального району стосовно стану підготовки житлових будинків до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021.
До участі в нараді залучено представників департаменту ЖКГ ММР, ПАТ АТ «Миколаївгаз», ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ», КП «Миколаївводоканал» та Інспекції з енергонагляду, КЕВ м. Миколаєва.
Керівник міста Олександр Сєнкевич, наголосив на важливості своєчасної підготовки житлових будинків до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 та необхідності проведення обов’язкових запланованих заходів з отриманням актів готовності пуску теплоносія на будинки.
В ході наради надано доручення:
1. ПАТ «Миколаївгаз» врегулювати безперебійну роботу з керівництвом ОСББ щодо подачі заявок на заключення договорів на пуск газу по будинкам, які мають дахові котельні.
2. Департаменту ЖКГ ММР організувати зустріч з ОСББ які мають проблемні питання щодо необхідності проведення ремонтних робіт та включення їх до відповідних переліків на їх виконання.
Крім того, профільним заступником міського голови оголошено про ідею створення окремого підрозділу при ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», яке буде надавати послуги щодо промивки систем опалення, гідравлічних іспитів на предмет підготовки будинків до опалюваних сезонів.