>

   
02.10.2020

У Центральному районі у Могилянці відзначили Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. Святкувати цей день почали в Європі, потім в Америці, а наприкінці 1990-х років уже й в усьому світі. Україна підтримала ініціативу з 1991 року.
Цього року представники Культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили у актовій залі університету організували святкову програму для людей похилого віку, які працюють у Могилянці.
Відкрила концерт вітальним словом керівник культурно-мистецького центру ЧНУ імені Петра Могили, Олена Монахова, яка привітала усіх присутніх. Слідом за нею виступив оновленим складом вокально-інструментальний гурт ЧНУ імені Петра Могили «Джі Джі Грін» з двома композиціями.
Також радували гостей свята номерами співаки вокальної студії Могилянки, театральний гурток «Зупинка театральна» та танцювальний колектив «МогилянкаFamily».
Перед входом до актової зали була організована виставка творчих робіт учасників проєкту «Соціальна адаптація і реабілітація людей з порушеннями опорно-рухового апарату». Проєкт розпочався в червні цього року і реалізується на базі ЧНУ імені Петра Могили. До складу учасників проєкту входить чимало людей похилого віку, а виставка складається з робіт, які виконували учасники на заняттях з арттерапії.