>

   
02.10.2020

Ви – честь і гордість нашої країни: у Центральному районі 28 призовників відправили на військову службу до Збройних Сил України

У п’ятницю, 2 жовтня, з Центрального районного військового комісаріату на військову службу направлено 28 призовників з Миколаєва.
Зі знаменною подією юнаків привітав голова адміністрації Центрального району Олександр Береза. Як відзначив керівник району, захист рідної землі – найвища честь, покликання та обов’язок кожного чоловіка.
- Сьогодні дуже важливий та відповідальний день у вашому житті. Хвилююча подія для батьків. Служба в армії – це про загартування характеру, про дружбу та побратимство! Для країни дуже важливо те, що ви робите, ваш крок до свідомого патріотизму – служба в Збройних Силах України! Жодна держава не може існувати без потужної і боєздатної армії! Я впевнений, що кожен із вас зробив вибір свідомо та відповідально! Передусім, бажаю вам щасливої вдачі та міцного здоров’я, аби ті завдання, які ставитиме командування ви виконували гідно! Завжди пам’ятайте, що вами пишаються ! Ви – честь і гордість нашої країни! Слава Україні! – звернувся до призовників Олександр Береза.