>

   
20.10.2020

У Тернівці відкрили нову багатофункціональну спортивну локацію: міні-футбольне, волейбольне, баскетбольне поле

- Жителі мікрорайону – яскравий приклад, коли ідеї втілюються у реальність! Прошу вас берегти та поважати спортивні майданчики, аби кожен міг займатися спортом! – закликав молодь Олександр Сєнкевич.
Будівництво спортивного об’єкту відбувалося за рахунок субвенції Миколаївської обласної ради та міського бюджету й тривало близько року.
Реалізація проєкту лягла на плечі голови адміністрації Центрального району Олександра Береза.
- У Тернівці спортивна локація включає в себе: новостворені скейт-майданчик «Drive» та багатофункціональне міні-поле для футболу, баскетболу і волейболу. Маю сподівання, що саме такі проекти стануть поштовхом для додаткових програм з підтримки та розвитку дворових видів спорту і на території Центрального району спортивна інфраструктура розвиватиметься стрімко та плідно, - звернувся до присутніх Олександр Береза.
За словами керівника району, у 2021 році на території з’являться тротуарні доріжки та інші елементи благоустрою передбачені проектом-переможцем Громадського бюджету, який громада Тернівки виграла цього року.
- На наступний рік плануємо отримати повністю об лаштовану локацію, яка приваблюватиме миколаївців з усіх куточків міста можливістю якісного спортивного відпочинку, - говорить Олександр Береза.
З нагоди справжнього свята для місцевої молоді, у футбольному протистоянні зійшлися гравці збірної команди школи № 16, вуличних команд «Тернівка» та «Монтана».