>

   
03.12.2020

На території Центрального району продовжуються роботи з ліквідації стихійних сміттєзвалищ

На замовлення адміністрації працівниками ТОВ "Карс Клінінг" із залученням спеціалізованої техніки виконується зачищення адрес від побутового та будівельного сміття, яке наскладували невідомі.
Шановні жителі району та міста! Нагадуємо вам, що згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів (до джерел утворення побутових відходів відносяться об’єкти на яких утворюються побутові відходи - житлові будинки, домогосподарства, організації та установи, місця загального користування) земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення твердих побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг.
Додатково повідомляємо, що згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн).