>

   
04.01.2021

Медзаклади треба забезпечити якісною матеріально-технічною базою для професійного розвитку - Олександр Береза про посилену підтримку медичної галузі

Олександр Береза - голова адміністрації Центрального району ММР
розповів про початок роботи в Миколаївській міській раді VIII скликання, а ще про плани та цілі своєї депутатської діяльності.
Про це йдеться у ефірі програми «Діалог» на телеканалі «МАРТ».
Одна з цілей – поділитися досвідом, який я маю в сфері управління та функціонування і діяльності органів місцевого самоврядування. Я переконаний, що досвід стане у нагоді при реалізації проєктів та завдань міської ради. У деяких ситуаціях можу допомогти колегам: пояснити тонкощі роботи на які варто звернути увагу, думаю це, дійсно, буде корисним, - говорить Олександр Береза.
За словами депутата, за попередню каденцію міського голови Олександра Сєнкевича у Миколаєві було зроблено багато об’єктів, що стали початком важливих кардинальних змін.
Але роботи ще достатньо. Наприклад, пандемія змусила нас приділяти ще більше уваги медичним закладам, це питання залишається актуальним у порядку денному. У своїй депутатській діяльності, окрім сфери житлово-комунального господарства, вважаю, що медзаклади потребують посиленої уваги. Повністю підтримую проєкт реалізації перинатального центру у місті на зразок того, який працює у Києві. Впевнений, що миколаївці заслуговують отримувати послуги на такому високому рівні. І хочу відзначити, що взагалі з точки зору кадрового забезпечення – ми готові, варто тільки оновлювати матеріально-технічну базу лікарень, - додає депутат.
Олександр Береза відзначив, що особисто знає наскільки громадяни потребують кваліфікованої допомоги. І саме для цього необхідно забезпечити кадри якісною матеріально-технічною базою для професійного розвитку: відремонтованими будівлями та сучасними обладнаннями.