>

   
04.02.2021

Активно триває підготовчий процес, - Олександр Береза про початок реалізації проектів-переможців Громадського бюджету-2021 у Центральному районі

Адміністрація Центрального району розпочала активний підготовчий процес договірної бази, процедур відкритих торгів, розробки проектно-кошторисної документації аби з настанням сприятливих погодних умов розпочати реалізацію проектів-переможців Громадського бюджету м. Миколаєва на 2021 рік.
Про це розповів керівник адміністрації Олександр Береза у прямому ефірі 3 лютого.
Зараз відбувається підготовка договірної бази, процедур відкритих торгів, розробки проектно-кошторисної документації аби бути готовими до сезонного початку робіт. Сьогодні спілкувався з проектувальниками стосовно готовності проектів «Клич друзів - граймо разом!» та канатного майданчика «Щасливе дитинство» у Тернівці. Проект передбачає продовження благоустрою місцини навколо майданчиків для активного відпочинку, адже у минулому році ми встановили на території скейт-майданчик "Drive" та спортивне міні-поле. Плануємо облаштувати територію тротуарними доріжками для зручності місцевих жителів. Особливо це актуально у період дощів та підвищеної туманності, адже не дивлячись на погоду, спортивна локація має заслужений успіх у тернівчан, - говорить керівник Центральної адміністрації.
За словами Олександра Берези, найближчим часом планується робоча зустріч з авторами проектів та проектувальниками для обговорення тонкощів реалізації об'єктів аби у перспективі вийшла злагоджена співпраця.