>

   
04.02.2021

У Центральному районі з'являться нові зупинки громадського транспорту: де саме

У 2021 році адміністрація Центрального району запланувала встановлення нових зупинок громадського транспорту: на вул. Садовій біля церкви та по вул. Пушкінській зупинка «Адміральська».
Про це розповів голова адміністрації Центрального району Олександр Береза під час прямого ефіру 3 лютого.
На парній стороні вул. Садової біля церкви розташована зупинка громадського транспорту, яка не отримала дозвіл на продовження договорів-оренди. Тому, впродовж лютого мають звільнити міську територію прибравши МАФ. А ми встановимо на цьому місці нову комфортну зупинку, - говорить Олександр Береза.
Крім того, керівник Центральної адміністрації відзначив, що також заплановано навести порядок і на території по вул. Пушкінській зупинка «Адміральська», як їхати в мкр. Соляні.
Ця сторона багата на витвори архітектурного мистецтва Миколаєва часів ранньої незалежності. Під зупиночним навісом розташовано МАФ. Коли почали говорити про його знесення, власники звернулися до суду, який наклав заборону органам міської влади вчиняти будь-які дії щодо демонтажу цієї споруди. На сесії міськради 2 лютого було проголосовано за відмову у подальшому договорі, далі питання у роботу візьмуть юристи виконкому. А це значить, що ми плануватимемо створимо належні умови для миколаївців для очікування транспорту вже в цьому році, - коментує Олександр Береза.
Крім того, за словами Олександра Берези, адміністрація вже має готову проектно-кошторисну документацію щодо встановлення за даною адресою зупинки.
Так, місто отримає комплексну робочу локацію, адже у 2020 адміністрацією спільно з Департаментом ЖКГ виконано ремонт зупинки навпроти: розширено паркувальний карман та облаштовано пішохідну зону будівельною плиткою.