>

   
13.02.2021

OSHAD HOME: у відділені Ощадбанку відкрили перший іпотечний центр у Миколаєві

У п'ятницю, 12 березня, у відділені Ощадбанку на вул. Потьомкінська, 118 відбулося відкриття першого іпотечного центру OSHAD HOME у Миколаєві.
Відкривали додаткову послугу начальник Миколаївського регіонального управління АТ "Ощадбанк" Олександра Любименко. Серед запрошених гостей голова адмінстрації Центрального району Олександр Береза.
Через зростаючий попит на іпотеку в Ощадбанку вирішено створити більш комфортні умови для оформлення іпотечних угод. З середини лютого в 10 містах України на базі діючих відділень банку розпочали працювати 12 іпотечних центрів OSCHAD HOME.
Oschadhome це:
• комфортні умови для укладення угод купівлі-продажу нерухомого майна, у т.ч. некредитних угод для клієнтів та не клієнтів банку (продавці/покупці);
• весь процес в одному місці: нотаріус, оцінювач, конвертація грошей, перевірка та перерахунок готівки, проведення всіх банківських операцій;
• конфіденційність та безпека проведення угод;
• онлайн-бронювання окремої кімнати в іпотечному центрі OSCHAD HOME для оформлення угоди з нерухомості;
• персональний менеджер;
• усі кредитні послуги: погодження максимальної суми кредиту до вибору об’єкта нерухомості, погодження кредиту на придбання нерухомості, кредити під заставу нерухомості на будь-які потреби.
Скористатись іпотечним центром можуть не лише клієнти, а й партнери банку: агентства нерухомості, брокери, забудовники. Для цього необхідно заздалегідь забронювати зручний для всіх сторін час та кімнату.