>

   
12.04.2021

У мкр. Ракетне урочище проведено рейд щодо дотримання правил благоустрою - складено 1 адмінпротокол та роздані попередження

На минулому тижні спеціалісти відділу санітарної інспекції та відділу з координації торгівлі та підприємницької діяльності адміністрації Центрального району спільно із працівниками Центрального відділу поліції провели рейдове обстеження щодо дотримання "Правил благоустрою, санітарного утримання територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Миколаєві" та культури поведінки в сфері поводження з побутовими відходами власниками приватних домоволодінь у мкр. Ракетне урочище
Метою проведення спільного рейду є інформаційна та роз’яснювальна робота, адже обізнаність сприяє запобіганню адміністративних порушень у будь-яких проявах. Серед найбільш частих порушень в Ракетному урочищі – влаштування несанкціонованих звалищ сміття.
Робота в сфері ЖКГ проводиться системно та по плану. Фахівцями ведуться інформаційно-роз'яснювальні бесіди з метою підвищення свідомості, відповідальності та рівня культури поводження із ТПВ серед населення мікрорайону. Результат від виконаної роботи є, але враховуючи адміністративних порушників, які ціле направлено не сплачують за вивезення сміття, тим самим завдаючи шкоду іншим жителям Ракетного урочища, маємо вживати більш жорстких заходів. Варто відзначити, що останнім часом жителі негативно реагують на зауваження та спроби роз'яснити їх дії фахівцями адміністрації. Досить часто працівники стикаються із нерозумінням по відношенню до них самих,- коментує голова адміністрації Центрального району Олександр Береза.
За результатами рейду складено 1 адміністративний протокол про адміністративне правопорушення ст.152 КУпАП та роздані попередження. Робота в даному напрямі продовжується.