>

   
26.05.2021

З 1 червня підвищуються тарифи на проїзд в громадському транспорті
https://mkrada.gov.ua/news/14482.html

26 травня виконком міської ради погодив питання щодо підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Рішення вступає в дію з 1 червня.
Так, вартість проїзду для одного пасажира в автобусах, які здійснюють пасажирські перевезення у режимах руху "маршрутного таксі" та "звичайний" складатиме:
до 10 км - 6 грн,
понад 10 км - 7 грн,
до мікрорайонів Матвіївка і Велика Корениха - 9 грн,
до мікрорайону Мала Корениха - 10 грн.
Тариф для автобусів КП "Миколаївпастранс":
до 10 км - не вище 5 грн;
понад 10 км - не вище 6 грн;
до мікрорайонів Матвіївка і Велика Корениха - не вище 7 грн;
до мікрорайону Мала Корениха - не вище 8 грн.
Проїзд в електротранспорті КП "Миколаївелектротранс" складатиме 6 грн.
Для школярів тариф встановлено у розмірі 5 грн - він діятиме з 1 вересня по 1 червня.
Ряд проектів рішень, які стосуються підвищення вартості проїзду для приватних фірм-перевізників та комунальних підприємств, на розгляд членів виконкому виніс начальник управління транспорту міськради Дмитро Попов. Він нагадав, що в мерії систематично проводиться моніторинг тарифів, порівнюються ціни інших в обласних центрах.
Як ми повідомляли раніше, низка міст вже підвищила тарифи на пасажирські перевезення. Деякі обласні центри планують це зробити найближчим часом.
- Тариф 5 грн як у Миколаєві, діє тільки в Полтаві та Кропивницькому. Всі інші міста України мають вищі тарифи. До прикладу проїзд у громадському транспорті Львова складатиме 10 грн.
Дмитро Попов додав, що тариф є економічно обґрунтованим. Таке рішення надасть можливість зберегти діючий рухомий склад в місті.
Перед присутніми також виступила начальниця відділу цін та цінової політики управління з розвитку споживчого ринку Олена Боличевська. При перевірці звернень від підприємств-перевізників щодо перегляду тарифів деякі дані були не підтверджені. Тому при розрахунках застосовувались середні показники.