>

   
06.06.2021

Голова адміністрації Центрального району, депутат Миколаївської міської ради Олександр Береза став учасником забігу Напівмарафон Нова Пошта. Миколаїв та здолав дистанцію 21 км

Сьогодні у Миколаєві проходить 2-й Напівмарафон. Нова Пошта, який об’єднав більше тисячі учасників різного віку і категорій з усіх міст України. Я й сам взяв участь - здолавши дистанцію в 21 км.
Приємним було запрошення від організаторів заходу до нагородження призерів, які подолали дистанцію 21 км за рекордні 1 годину 5 хвилин. Такі результати від досвідчених спортсменів, дійсно, надихають і мотивують. Це породжує віру в безграничні людські можливості сили волі, витримки та наполегливої праці над собою.
Гордий чути від учасників з інших міст про гостинність миколаївців, які підтримували і вболівали. Траса у Миколаєві, справді, нелегка. Потрібні концентрація на бігові та пильність до самопочуття, але ми впоралися.
Вітаю абсолютно кожного учасника, ми – переможці! Надіюся, що напівмарафон стане традиційним і довгоочікуваним не тільки для нас. Але й для молодого покоління. До речі, свої сили на забігу 500 м та 1 км сьогодні спробує й малеча.
Тож усім легких ніг та нехай щастить, а у нас попереду ще нагородження переможців забігу на 5 км.