>

   
01.07.2021

Олександр Береза підтримав питання відведення земельної ділянки в північній частині Тернівки у якості скверу

Про це голова адміністрації Центрального району розповів в ході прямого ефіру 30 червня.
На бюджетну комісію міськради винесли питання відведення земельної ділянки в північній частині Тернівки у якості скверу. Я абсолютно підтримую цю ідею. Більш того, ми вже декілька років займаємося створенням не просто куточку відпочинку, а повноцінної спортивної локації у Тернівці на вул. 116-ї Дивізії, яка служить не просто для спорту, а й для відпочинку, проведення різного роду дозвілля та заходів – скейт-майданчик «Drive», спортивне міні-поле зі штучним покриттям для футболу, волейболу, баскетболу та майданчик з тренажерами, - сказав керівник міста.
Жителі мікрорайону разом обирали назву майбутнього скверу. До адміністрації вже надійшла пропозиція від громади назвати сквер "Family Park".
Чесно кажучи, я ще не надавав відповіді. Поставив завдання розібратися, чи можемо ми, відповідно до законодавства, назвати сквер "Family Park". Адже це не українська назва. Я вважаю, що в Україні ми маємо створювати локації з українськими назвами. Наша мова багата та яскрава. Я вважаю, треба ще подумати. Але є думка громади і їй вирішувати, - коментує Олександр Береза.
Крім того, голова адміністрації закликав тернівчан приймати участь у баскетбольному турнірі, який організовують активісти на спортивному майданчику на вул. 116-ї Дивізії цими вихідними.
Усі, хто живе неподалеку - будь ласка, приймайте участь у змаганні. Спорт – це сила! - резюмував керівник району.
PS: фото з відкриття локації у вересні минулого року.