>

   
20.07.2021

20 липня голова адміністрації Центрального району Олександр Береза привітав миколаївських військових з 6-ю річницею з дня створення в/ч А2802

Сьогодні привітав військову частину А2802 з 6-ю річницею з дня створення.
В українському суспільстві формується усвідомлення необхідності повної бойової готовності Збройних Сил України. Нам є ким пишатися: гідними, мужніми та відданими захисниками Батьківщини.
Близько місяця тому депутатський корпус підтримав ідею створення управління з питань АТО/ООС та внутрішньо переміщених осіб і виокремлення посади заступника міського голови, який займатиметься потребами військовослужбовців. Тоді на підтримку даної пропозиції виступив відомий миколаївський десантник Олександр Терещенко, який власним авторитетом підтримав цей напрям діяльності міськради.
Ми пам’ятаємо поважну історію створення українського війська. Але факт: новітню історію подвигів та звершень – створюєте ви!
Щиро вірю у перемогу України! Незалежність і територіальна цілісність нашої держави захищені завдяки вашим щоденним зусиллям. Бажаю вам та вашим родинам благополуччя, добробуту та мирного неба над головою.
Слава Україні!